Jedyne, co mozna zrobić dla dzieci, to wychować je; nie można przeżyć za nie życia
Elizabeth Taylor
28 września 2020 :: Poniedziałek :: Imieniny: Marka i Wacława
Referendum - 6 września 2015 roku
 REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE ZARZĄDZONE NA 6 WRZEŚNIA 2015 R.
 Informacje dla osób niepełnosprawnych
 Informacje dla wyborców
 Komisje do spraw referendum
 Informacja o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
 OBWIESZCZENIE Burmistrza Łasku z dnia 26 czerwca 2015 roku dotyczące wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń referendalnych i plakatów podmiotów uprawnionych do udziału w referendum na terenie gminy Łask
 OBWIESCZENIE Burmistrza Łasku z dnia 7 lipca 2015 roku dotyczące informacji o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum utworzonych na obszarze gminy Łask, lokalach obwodowych komisji do spraw referendum dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz o możliwości głosowania korespondencyjnego i głosowania przez pełnomocnika w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
 INFORMACJA Burmistrza Łasku z dnia 11 sierpnia 2015 r. w sprawie publicznego losowania składów Obwodowych Komisji Do Spraw Referendum w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.